Pastaland Nedir ?

 

Pastaland

Günümüzde evde pasta imalatında ve detay çözüm olarak pastacılıkta bölgemizin en etkin pasta malzemeleri tedarikçisi olan PASTALAND 30 Eylül 2003 tarihinde Dilek Ataygeldi tarafından 73 yıldır Ataygeldi ailesinin faaliyet yürüttüğü tahıl içinde kapılarını hizmete açmıştır. Kuruluşun bu hizmet sürecindeki en göze batan özelliği bir Bayanlar yönetimi olması ve bu bağlamda seçkin estetik anlayışı ve titizliğinin ürünlere ve hizmete yansımasıdır.

Pastaland Firmasının sermaye gücü ve ticari anlayışı ürün çeşitliliğinde ve pazar hizmet hacminde farkedilmektedir. Firma 15 Eylül 2008 tarihinde Cumhuriyet caddesinde de bir Şube daha açmıştır. FSM bulvarındaki yeni şubesini de Mayıs ayında hizmete sokarak Pazarda yakın hizmet anlayışını sürdürecektir.

Firmamız bünyesinde satılan bazı ürünlerin imalatını da yapmakta olup kardeş kuruluş olan ATAYGELDİ Gıda San.Tic Ltd Şti nin de tedarikçisi durumundadır.

Pasta üreticilerine yeni tekniklerin ve ürünlerin bilgi paylaşımını da içeren sunumunu yapan firmamız bayanlara pasta kursu çalışmaları ile de bu misyonu doğrultusunda faaliyetini günden güne arttırarak devam etmektedir.

 

Pastaland
pasta malzemeleri