Teslimat ve Kargo

 

Sipariş Kargo Ve Teslimat

pastaland.com.tr'den yapacağiniz alışverişler, verdiğiniz siparişlerin teslim süreci, verdiginiz siparişlerin takibi, kargo ve diğer bilgiler:

Kargo ücretlendirmesi nasıl yapılır?

Verdiğiniz siparişler Türkiye'nin her bölgesine Sürat kargo ile gönderilmektedir. 175 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti şirketimize aittir. K.K.T.C ye yapılacak olan ürün teslimlerinde 175 TL üzeri ücretsiz kargo seçeneği geçerli değildir. Ürün detayları bölümünde aksi belirtilmediği sürece ücretsiz kargo hizmeti tüm ürünlerde gecerlidir.


Vermiş olduğunuz sipariş ne zaman gönderilecek ?

Sipariş verdiğinizde sistem aynı anda size bir e posta gönderir ve sipariş kaydınız bize ulaşmış olur. Ürün detaylarında aksi belirtilmediği sürece , sipariş tarihten itibaren bir sonraki iş günü ürününüz kargo firmasına teslim edilir.Cumartesi ve Pazar Günleri sevkiyat yapılmaz.


Siparişimi nasıl takip edebilirim?


Teslimatla ilgili önemli bilgiler

    * Gönderilen koli/paketinizde herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; lütfen gönderiyi teslim almayın. Kargo bize geri dönecek ve gerekli işlem yapılacaktır.
    * Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.
    * Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
    * Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz.
    * Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
    * İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.